Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayeleri

Depo Yönetim Sistemi (WMS)

English Home olarak, mağazacılık operasyonlarımızın ilk günü itibari ile Alpata Teknoloji & Yazılım ile süreçlerimizi geliştirmeye başladık. Şu an Türkiye’de aktif satış gören 313 mağaza, yurtdışı 5 ülke/115 mağazamızı destekleyen merkez depo operasyonlarımız (15.000 palet) ve 5000 paletlik e ticaret operasyonumuz yönetebilecek bir yapıya ulaştık. İrsaliye kesme aşamasından başlayan süreç tasarımlarımız, farklı “ürün besleme/toplama yöntemleri” (batch picking, zone picking, wave picking), depo içi ABC analizinden, konveyör band entegrasyonlu, el terminali bağımsız topla/paketle operasyonlarının geliştirilmesine kadar çok farklı süreçleri devre aldık, almaya devam ediyoruz.

Alpata Teknoloji & Yazılım ile bugüne kadar devreye almayı kararlaştırıp sonuca ulaştıramadığımız bir süreç olmaması, mevcut ortaklığımızın devamında çok önemli etmendir. Ek olarak çözüm odaklı olmak, müşteriye özel süreç tasarım ve geliştirme becerisi, kurumsal iletişim çerçevesinde sahip olduğumuz samimi yaklaşım Alpatayı tercihli çözüm ortağımız yapmaktadır.


Üretim Yönetim Sistemi

TEKNOVET İLAÇ ve ALPATA TEKNOLOJİ işbirliği 2015 yılında başlamış olup cGMP (İyi İmalat Uygulamaları) yönetmeliklerine uygun olarak dizayn edilmiş tesisimizde iş ortaklığımıza başlamış olduk.

Yeni tesis her zaman yeniliği gerektirir. Bu amaçla çıktığımız yolda ALPATA TEKNOLOJİ sıkıntısız, planlı ve çözüm odaklı hizmeti ile bizlere destek verip yanımızda oldu. Vermiş olduğu hizmet kalitesi, ALPATA TEKNOLOJİ’yi sektörde farklı kılmaktadır. Firmanın başarılarının gelecekte de artarak devam edeceğine inanıyoruz.


Cam Otomasyon Sistemi

Alpata Cam Üretim Yazılımı işletmemizin siparişten sevkiyata kadar olan tüm süreçlerinde bizlere kolaylık sağlamıştır. Yazılımın en büyük avantajı işletme maliyetlerimizde azalma sağlayarak verimliliğimizi arttırması olmuştur. Kurulum sonrası destekleriyle her türlü sorularımıza karşılık bulmaktayız. Her cam işleme tesisleri için tavsiye edebileceğim bir yazılım..