Elektronik Salon Satış

Üreticinin Ürününü Güven

İçinde Satmasına İmkan Sağlıyor

Elektronik Salon Satış Ticaret Borsaları satış salonunda simsarlar yardımıyla yapılan fiyat arttırma ve ürün satış sistemini dokunmatik ekranlar üzerinde çalışan bir yazılım ile elektronik hale getirmiş ve salon satışını internete açarak Dünya ve Türkiye’de ilk kez yapılan bir süreci hayata geçirmiştir.

Ürünlerin Borsa’ya kabulünden başlayan süreç Kantar Tartım, Laboratuvar Analiz ve Sınıflandırma ile ürünlerin RF chip taşıyan kaplara konulması ile salona gönderilmektedir.

Salon içerisinde bulunan tüccarlar önlerinde bulunan dokunmatik ekranlar üzerinde çalışan satış otomasyonu ile ürünleri incelemekte, analiz değerlerine bakmakta ve seans işlemi içerisinde ürünlere fiyat vermektedirler.

Sistemin uygulandığı Konya Ticaret Borsası’ında Harman zamanı gelen 600 parça mal 4-5 saatlik süreler içerisinde oldukça hızlı ve sessiz bir seans düzeni içerisinde satılmıştır. Mal alımı yapan tüccarlar salona gelmeden internet üzerinden de seansa katılarak fiyat arttırma işlemine katılmaktadır.

Kantar

Laboratuvar

Vezne ve Tescil Entegrasyon

Raporlar

eskişehir ticaret borsası ankara ticaret borsası polatlı ticaret borsası izmir ticaret borsası uzunköprü ticaret borsası edirne ticaret borsası haymana  ticaret borsası bandırma ticaret borsası aksaray ticaret borsası