Genel Müdür Mesajı

Değerli Müşterilerimiz ve Saygıdeğer İş Ortaklarımız;

Alpata Teknoloji olarak 2000 yılında Alpata Şirketler Grubuna katılarak bu birleşimden aldığımız güç ile sektördeki 18 yıllık deneyimimize her geçen yıl yenisini ekleyerek daha yüksek hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sunduğumuz yazılımlar ile müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırıp yeni müşteri portföyümüzü her zaman arttırma çabasındayız. Sunduğumuz müşteri odaklı çözümlerimizle iş süreçlerinde müşterilerimize azalan maliyetlerle, yüksek kar getirisi sağlayarak şirket verimliliklerini arttırmaktayız.

Bilişim sektöründe bağımsız ve % 100 yerli sermaye kullanarak öz kaynaklarımızla geliştirdiğimiz yazılım çözümlerimiz ile sürdürülebilir üretim anlayışını kendine misyon edinerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eşdeğer zamanda takip ederek sektörün gerisinde kalmadan, topluma ve çevreye karşı sorumlu, kalite bilincine tümüyle ulaşmış, eğitimli çalışanlarımızla rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olarak hizmetlerimize devam edeceğiz.

Alpata Teknolojinin bu noktaya gelmesinde emeği bulunan başta müşterilerimiz, çalışanlarımız, ve iş ortaklarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza değerli katkıları ve bizlere duydukları bağlılık ve güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Genel Müdür

Murat SAĞLAM